Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Bu bildiri MTMagaza.com’un (“sitemiz”) gizlilik ve güvenlik politikasını içerir. Sitemizde yer alan abonelik sistemine katılma aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgileriniz talep edilmektedir. Bu bilgiler Gizlilik ve Güvenlik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılamaz.

Sitemiz tarafından talep edilen kişisel bilgiler, söz konusu abonelerin haberi ya da aksi talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.

Tarafınızdan talep edilen bilgiler veya sitemiz üzerinde yapılan işlemlerle ilgili bilgiler, sitemiz ve sitemizin işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapılmak, veri tabanı oluşturulmak ve pazar araştırmaları için kullanılabilecektir.

Kişisel bilgileriniz, ancak resmi makamlarca usulüne uygun şekilde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda resmi makamlarla paylaşılabilecektir.

Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği önceliklidir. Ödeme için istenen kredi kartı bilgileriniz, sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemizin veya sitemizin işbirliği içinde olduğu şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak müşterilerimiz ve banka arasında gerçekleştirilmektedir. Kartla ilgili hiçbir bilgi MTMagaza.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Müşterilerimizin, sitemize abonelik, ürün satın alma ve bilgi güncelleme amacıyla girdiği bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer kullanıcılar tarafından görüntülenememektedir.

Sitemizin diğer web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelerin gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir; sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir.

MTMagaza.com, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.mtmagaza.com sitesinde yayınlamak şartıyla, tek taraflı olarak değiştirebilir. MTMagaza.com’un değişiklik yaptığı Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümleri, www.mtmagaza.com sitesinde Gizlilik ve Güvenlik bölümünde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Eğer tüm bu açıklamalarla ya da sitemizin işleyişi ile ilgili sizi kaygılandıran veya şüphe duymanıza neden olan bir konu varsa bize sitemizdeki iletişim bölümünden ulaşarak, cevaplanmasını istediğiniz tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Yayın Tarihi: 01.11.2017